وکیل شرکت

وکیل شرکت

در بین نخصصهای ویژه وکالت ، وکیل شرکت شاخص است . وکیل شرکت کسی است که بر اساس قراردادحضور و مشارکت در امور شرکت ، از صفر تا صد مسایل حقوقی و کیفیری و یا قسمتی از آن را عهده دار میشود .
وکیل شرکت در صورتی که بر روی همه امور بطور کامل قرارداد داشته باشد مواردی مانند :

o    تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی شرکت‌ها
o    پیگیری امور مالکیت فکری شرکت‌ها
o    بررسی اسناد مالی شرکت‌ها
o    پیگیری امور ثبتی شرکت‌ها
o    وصول مطالبات شرکت‌ها
o    پیگیری امور بیمه‌ای شرکت‌ها
o    پیگیری امور مالیاتی شرکت‌ها
o    پیگیری امور گمرکی و بازرگانی شرکت‌ها
o    پیگیری دعاوی و اختلافات شرکت‌ها
o    مشاوره حقوقی در امور درون و برون سازمانی شرکت‌ها
o    اختلافات تجاری 

را تحت نطارت و کنترل خواهد داشت .

از قدیم گفته اند پیشگیری بهتر از درمان است .

وکیل شرکت در واقع اگر به موقع به همکاری دعوت شود در همان مراحل اولیه با درایت و قانونمندی و اختیاراتی که شرکت به او میدهد ، برنامه های حقوقی شرکت را طوری تنظیم میکند که نیازی به درمان و یا همان حضور در دادگاه و شکایت نباشد .

وکیل شرکت حکم مشاور ارشد شرکت را دارد .

در برخی کشورهای پیشرفته و حتی در حال توسعه شرط راه اندازی و ثبت شرکت ،حضور وکیل شرکت و حسابدار شرکت در بدو تاسیس آن می باشد .

وکیل شرکت همچنین باید خصوصیاتی از جمله : 

• منطم باشد
  • اولویت بندی در کارها داشته باشد 
  • سرعت و دقت بالا یی داشته باشد
  • قاطعیت و شجاعت داشته باشد 
  • و مثل یک تحلیلگر فکر کند و مثل یک کارآگاه پیگیر امور باشد 

وکیل شرکت ، شرکت را ازآن خود میداند و میداند در صورت بروز مشکل حقوقی و یا کیفری ، خود او باید پاسخگو و پیگیر باشد . برای همین از اول با برنامه ریزی درست و حساب شده نمی گزارد کار به پیچیدگی و دادگاه بکشد . 
وکیل شرکت همچنین باید نسبت به شرکت ، امور داخلی ، تولید ،فروش و در حد امکان اطلاعات مفید و موثرداشته باشد تا عملکرد بالایی از خود نشان دهد .

من یک وکیل شرکت هستم با سابقه درخشان ، مفید و قابل رضایت برای کارفرمایانم . احمد رضا فروزنده جونقانی 

در موارد مختلف حقوقی و کیفری شرکت به عنوان مشاور و وکیل شرکت نقش ایفا کرده ام و هم اکنون آماده مذاکره با شما جهت انجام مشاوره و وکالت شرکت شما هستم .
برای تماس میتوانید از طریق شماره موبایل   09132828156   بصورت تماس تلفنی ، پیام کوتاه و یا پیغام از طریق واتس آپ اقدام بفرمایید .

در صورت نیاز شما ، منتطر تماس و ارتباط با شما خواهم بود . احمد رضا فروزنده جونقانی 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها